Propers partits Fraikin BMG

Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
ABANCA Ademar León
Dimecres 20.02.2019 - 19:30
Palau d'Esports
Retransmès per La Liga Sports TV
Copa EHF
KS Azoty-Pulawy SA
Fraikin BM Granollers
Dissabte 23.02.2019 - 15:00
Lublin (Polònia)
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Bidasoa Irún
Dimarts 26.02.2019 - 21:30
Palau d'Esports de Granollers
Retransmès per La Liga Sports TV
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Bidasoa Irún
17
-
21
Barça Lassa
Fraikin BM Granollers
0
-
0
ABANCA Ademar León
Ángel Ximénez - Avia PG
0
-
0
BM Logroño La Rioja
Liberbank Cuenca
0
-
0
BM Benidorm
Bada Huesca
0
-
0
Quabit BM Guadalajara
Recoletas Atlético Valladol...
0
-
0
Frigoríficos Morrazo Cangas
Condes de Albarei Teucro
0
-
0
Helvetia Anaitasuna
Secin Group Alcobendas
0
-
0
Ds Blendio BM Sinfín
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça Lassa
38
2.
Bidasoa Irún
25
3.
Fraikin BM Granollers
24
4.
BM Logroño La Rioja
22
5.
Bada Huesca
22
6.
ABANCA Ademar León
21
7.
Ds Blendio BM Sinfín
20
8.
Liberbank Cuenca
19
9.
BM Benidorm
17
10.
Quabit BM Guadalajara
15
11.
Recoletas Atlético Valladol...
15
12.
Helvetia Anaitasuna
14
13.
Ángel Ximénez - Avia PG
13
14.
Frigoríficos Morrazo Cangas
10
15.
Condes de Albarei Teucro
9
16.
Secin Group Alcobendas
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Godoy Maceira BM. Porriño
Dissabte 23.02.2019 - 16:30
Palau d'Esports
Retransmès per La Xarxa
Divisió d'Honor Femenina
BMC Liberbank Gijón
KH-7 BMG Femení
Dissabte 02.03.2019 - 17:30
Gijón

Resultats DHF

Aula Cultural
32
-
32
KH-7 BM Granollers
BMC Liberbank Gijón
22
-
20
Godoy Maceira BM Porriño
BM Castellón
21
-
18
Canyamelar Valencia
RoCasa Gran Canaria Ace2
34
-
25
Elche CF Mustang
BM Morvedre
14
-
25
Super Amara Bera Bera
Rincón Fertilidad Málaga
32
-
20
Helvetia BM Alcobendas
Mecalia At. Guardés
25
-
26
Prosetecnisa Zuazo
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
25
2.
RoCasa Gran Canaria Ace2
25
3.
Mecalia At. Guardés
21
4.
KH-7 BM Granollers
20
5.
Elche CF Mustang
20
6.
BMC Liberbank Gijón
19
7.
Rincón Fertilidad Málaga
18
8.
Aula Cultural
18
9.
Prosetecnisa Zuazo
11
10.
Godoy Maceira BM Porriño
10
11.
Canyamelar Valencia
7
12.
BM Morvedre
6
13.
BM Castellón
5
14.
Helvetia BM Alcobendas
5
Dades actualitzades per