Competició
Dia
Local
Visitant
Lliga ASOBAL
Dimecres 22.03.2017
Fraikin BM Granollers
DS Auto Gomas Sinfín
Copa EHF
Diumenge 26.03.2017
Fraikin BM Granollers
Frisch Auf Göppingen
Divisió d'Honor Femenina
Dissabte 25.03.2017
Elche Mustang
KH-7 BMG Femení
1a Estatal
Dissabte 25.03.2017
BM Granollers B
H. Bordils B
1a Catalana Sènior
Diumenge 26.03.2017
H. Sant Joan Despí B
BM Granollers C
Lliga Cat. Sènior Femenina
Diumenge 26.03.2017
BM Granollers Atlètic
H. Lleida Pardinyes
Lliga Cat. Masters Fem.
Dissabte 25.03.2017
Veteranes BM. Granollers
BM. Pau Casals
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Dijous 23.03.2017
FC Barcelona Lassa
Juvenil A
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Diumenge 26.03.2017
Juvenil Sporting
H. Garbí de Palafrugell
Lliga Catalana Juvenil Fem.
Dijous 23.03.2017
Juvenil Femení
Felmar BM. La Roca
Lliga Catalana Cadet Masc.
Dissabte 25.03.2017
Sant Martí Voramar
Cadet A
Lliga Catalana Cadet Masc.
Dissabte 25.03.2017
Cadet Sporting
H. Sant Joan Despí
2a Catalana Cadet Masc.
Dissabte 25.03.2017
Cadet Atlètic
UEH Calella
Lliga Catalana Cadet Fem.
Dissabte 25.03.2017
Cadet Femení
Felmar BM. La Roca
Lliga Cat. Infantil Masc.
Dissabte 25.03.2017
H. Sant Quirze
Infantil A
2a Catalana Infantil Masculina
Diumenge 26.03.2017
H. Cooperativa Sant Boi
Infantil Atlètic
1a Cat. Infantil Masc.
Dissabte 25.03.2017
Infantil Sporting
CH Montgrí
Lliga Catalana Infantil Fem.
Dissabte 25.03.2017
CH Ascó
Infantil Femení
1a Catalana Infantil Fem.
Diumenge 26.03.2017
EH Sant Vicenç - Bar Mi Casa
Infantil Fem. Sporting
1a Catalana Infantil Fem.
Dissabte 25.03.2017
Infantil Fem. Sporting
H. Ribes B
Copa Catalana Aleví Masculí
Dissabte 25.03.2017
Aleví Jordi Nuñez
Joventut Mataró
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 25.03.2017
H. Sant Joan Despí
Aleví Miquel Prat
Copa Catalana Aleví Femení
Diumenge 26.03.2017
CH Igualada
Aleví Fem. Sandra Pérez
Lliga Benjamí Mixt CEVO
Dissabte 25.03.2017
CH Palautordera
Benjamí Fem. Judith Vizuete
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 25.03.2017
Benjamí Josep M. Junqueras
CH Parets Blanc
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 25.03.2017
Benjamí Raul Campos
CH Sant Esteve Blanc
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 25.03.2017
Benjamí Carlos Viver
Joventut Mataró
Lliga Benjamí Mixt CEVO
Dissabte 25.03.2017
Benjamí Resina
CH Canovelles
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Dissabte 25.03.2017
HC Laietà Argentona
Prebenjamí Eduard Barbany
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Dissabte 25.03.2017
EE Montmeló
Prebenjamí Pep Blanchart