Competició
Dia
Local
Visitant
Lliga ASOBAL
Dimecres 13.02.2019
Helvetia Anaitasuna
Fraikin BM Granollers
Copa EHF
Diumenge 17.02.2019
GOG
Fraikin BM Granollers
Divisió d'Honor Femenina
Divendres 15.02.2019
KH-7 BMG Femení
Aula Alimentos de Valladolid
1a Estatal
Dissabte 16.02.2019
BM Granollers B
H. Sant Vicenç
Lliga Catalana Sènior Masc.
Diumenge 17.02.2019
H. Bordils B
BM Granollers C
Lliga Cat. Sènior Femenina
Dissabte 16.02.2019
BM Granollers Atlètic
H. Lleida Pardinyes Negre
Lliga Cat. Sènior Femenina
Dimecres 13.02.2019
BM Granollers Atlètic
AEH Les Franqueses
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Dissabte 16.02.2019
Juvenil A
Barça Lassa
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Dijous 14.02.2019
KH-7 BM. Granollers Sporting
Juvenil A
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Dissabte 16.02.2019
Avannubo BM. La Roca
Juvenil Sporting
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Dijous 14.02.2019
Juvenil Sporting
KH-7 BM. Granollers
Lliga Catalana Juvenil Fem.
Diumenge 17.02.2019
H. Sant Joan Despí
Juvenil Femení
Lliga Catalana Cadet Masc.
Diumenge 17.02.2019
Cadet A
Joventut La Llagosta
Lliga Catalana Cadet Masc.
Dissabte 16.02.2019
Cadet Sporting
OAR Gràcia Sabadell Blanc
1a Catalana Cadet Masc
Dissabte 16.02.2019
H. Lleida Pardinyes
Cadet Atlètic
Lliga Catalana Cadet Fem.
Diumenge 17.02.2019
Cadet Femení
EH Sant Vicenç - Bar Mi Casa
Lliga Cat. Infantil Masc.
Dissabte 16.02.2019
H. Palautordera Salicrú
Infantil A
2a Catalana Infantil Masculina
Dissabte 16.02.2019
Infantil Atlètic
CH Vila-seca
1a Cat. Infantil Masc.
Dissabte 16.02.2019
H. Ribes
Infantil Sporting
Lliga Catalana Infantil Fem.
Dissabte 16.02.2019
Infantil Femení
H. Sant Cugat Vermell
1a Catalana Infantil Fem.
Diumenge 17.02.2019
EH Sant Vicenç - Bar Mi Casa
Infantil Fem. Sporting
Camp Catalunya Aleví Exp.
Diumenge 17.02.2019
H. Empordà Roses
Aleví Àlex Viaña
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 16.02.2019
Aleví Jordi Nuñez
La Salle Bonanova
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 16.02.2019
H. Vilamajor
Aleví Miquel Prat
Lliga Aleví Masculí CEVO
Dissabte 16.02.2019
Joventut Mataró
Aleví Josep M. Junqueras
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 16.02.2019
CH Sant Esteve de Palautordera
Benjamí Raul Campos
Lliga Catalana Cadet Fem.
Diumenge 17.02.2019
Cadet Fem. Sporting
OAR Gràcia Sabadell
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 16.02.2019
Benjamí Carlos Viver
HC Laietà Argentona
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 16.02.2019
Benjamí Resina
CH Palautordera Verd
Lliga Benjamí Femení CEVO
Dissabte 16.02.2019
CH Sant Esteve de Palautordera
Benjamí Femení Miriam González
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 16.02.2019
CH Canovelles
Aleví Femení Judith Vizuete
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 16.02.2019
Benjamí Pep Blanchart
CH Montornès
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Dissabte 16.02.2019
Prebenjamí Joan Ribell
FH Roquerol 2

banner-festesoci2018-CAT