Propers partits Fraikin BMG

Copa EHF
GOG
Fraikin BM Granollers
Diumenge 17.02.2019 - 15:00
Gudme (Dinamarca)
Retransmès per Esport3
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
ABANCA Ademar León
Dimecres 20.02.2019 - 19:30
Palau d'Esports
Retransmès per La Liga Sports TV
Copa EHF
KS Azoty-Pulawy SA
Fraikin BM Granollers
Dissabte 23.02.2019 - 15:00
Lublin (Polònia)
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Barça Lassa
46
-
24
Recoletas Atlético Valladolid
BM Logroño La Rioja
31
-
27
Condes de Albarei Teucro
Helvetia Anaitasuna
24
-
32
Fraikin BM Granollers
Frigoríficos Morrazo Cangas
18
-
22
Liberbank Cuenca
ABANCA Ademar León
20
-
23
Bidasoa Irún
Quabit BM Guadalajara
0
-
0
Ángel Ximénez - Avia PG
BM Benidorm
0
-
0
Secin Group Alcobendas
Ds Blendio BM Sinfín
0
-
0
Bada Huesca
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça Lassa
36
2.
Bidasoa Irún
25
3.
Fraikin BM Granollers
24
4.
BM Logroño La Rioja
22
5.
ABANCA Ademar León
21
6.
Bada Huesca
21
7.
Liberbank Cuenca
19
8.
Ds Blendio BM Sinfín
19
9.
Quabit BM Guadalajara
15
10.
Recoletas Atlético Valladol...
15
11.
BM Benidorm
15
12.
Helvetia Anaitasuna
14
13.
Ángel Ximénez - Avia PG
11
14.
Frigoríficos Morrazo Cangas
10
15.
Condes de Albarei Teucro
9
16.
Secin Group Alcobendas
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Godoy Maceira BM. Porriño
Dissabte 23.02.2019 - 16:30
Palau d'Esports
Retransmès per La Xarxa
Divisió d'Honor Femenina
BMC Liberbank Gijón
KH-7 BMG Femení
Dissabte 02.03.2019 - 17:30
Gijón

Resultats DHF

Aula Cultural
32
-
32
KH-7 BM Granollers
BMC Liberbank Gijón
0
-
0
Godoy Maceira BM Porriño
BM Castellón
0
-
0
Canyamelar Valencia
RoCasa Gran Canaria Ace2
0
-
0
Elche CF Mustang
BM Morvedre
0
-
0
Super Amara Bera Bera
Rincón Fertilidad Málaga
0
-
0
Helvetia BM Alcobendas
Mecalia At. Guardés
0
-
0
Prosetecnisa Zuazo
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
23
2.
RoCasa Gran Canaria Ace2
23
3.
Mecalia At. Guardés
21
4.
KH-7 BM Granollers
20
5.
Elche CF Mustang
20
6.
Aula Cultural
18
7.
BMC Liberbank Gijón
17
8.
Rincón Fertilidad Málaga
16
9.
Godoy Maceira BM Porriño
10
10.
Prosetecnisa Zuazo
9
11.
Canyamelar Valencia
7
12.
BM Morvedre
6
13.
Helvetia BM Alcobendas
5
14.
BM Castellón
3
Dades actualitzades per