banner-ehf-bmgranollers-03
  • Lliga ASOBAL
    Fraikin BM Granollers
    28
    BM. Benidorm
    26
  • Copa EHF
    Fraikin BM Granollers
    34
    HC Midtjylland (Dinamarca)
    32
  • Copa de la Reina
    KH-7 BMG Femení
    23
    H. Canyamelar València
    20
  • 1a Estatal
    BM Granollers B
    26
    H. Sant Quirze
    21
  • 1a Catalana Sènior
    CH Sant Andreu de la Barca
    30
    BM Granollers C
    26
  • Lliga Cat. Sènior Femenina
    H. Cooperativa Sant Boi
    31
    BM Granollers Atlètic
    25
  • Lliga Cat. Masters Fem.
    Felmar BM. La Roca
    9
    Veteranes BM. Granollers
    14
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Sant Martí Adrianenc
    19
    Juvenil A
    31
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Juvenil Sporting
    36
    CH Bordils
    29
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    Juvenil Femení
    25
    H. Sant Vicenç - Bar Mi Casa
    30
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    KH-7 BM. Granollers Sporting
    27
    Cadet A
    47
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet Sporting
    27
    KH-7 BM. Granollers
    47
  • 2a Catalana Cadet Masc.
    Cadet Atlètic
    35
    CH Montgrí
    26
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Felmar BM. La Roca
    25
    Cadet Femení
    26
  • 2a Catalana Infantil Masculina
    Infantil Atlètic
    24
    CEH BCN Sants UBAE
    14
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    Unió Esportiva Sarrià
    26
    Infantil Sporting
    21
  • Lliga Catalana Infantil Fem.
    Infantil Femení
    19
    CH Ascó
    18
  • 1a Catalana Infantil Fem.
    Infantil Fem. Sporting
    20
    CHR Cornellà
    19
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    PME Les Franqueses
    10
    Aleví Àlex Viaña
    6
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    H. Garbí de Palafrugell
    7
    Aleví Jordi Nuñez
    9
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    H. Palautordera Salicrú
    8
    Aleví Miquel Prat
    8
  • Copa Catalana Aleví Femení
    Aleví Fem. Sandra Pérez
    4
    H. Sant Joan Despí
    12
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Josep M. Junqueras
    12
    PME Les Franqueses
    4
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Raul Campos
    4
    H. Vilamajor
    11
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Cadet Fem. Sporting
    29
    EH Sant Vicenç - Bar Mi Casa
    12
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Carlos Viver
    4
    CH Canovelles
    12
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Eduard Barbany
    6
    Joventut La Llagosta
    10
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    FH Roquerol
    12
    Prebenjamí Pep Blanchart
    4

Propers partits Fraikin BMG

Lliga ASOBAL
Recoletas Atl. Valladolid
Fraikin BM Granollers
Dissabte 25.02.2017 - 17:00
Valladolid
Retransmès per Movistar+
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Frigoríficos Morrazo
Dimecres 01.03.2017 - 20:30
Palau d'Esports
Copa EHF
Futebol Clube do Porto
Fraikin BM Granollers
Dissabte 04.03.2017 - 15:00 Hora Portuguesa
Porto
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Helvetia Anaitasuna
33
-
22
Frigoríficos Morrazo Cangas
Fraikin BM Granollers
28
-
26
BM Benidorm
Bada Huesca
25
-
24
Recoletas Atlético Valladolid
BM Guadalajara
28
-
31
Globalcaja C. Encantada
Bidasoa Irún
28
-
31
Abanca Ademar León
FC Barcelona Lassa
28
-
24
Naturhouse La Rioja
Ángel Ximénez Puente Genil
29
-
25
Villa de Aranda
Fertiberia Puerto Sagunto
28
-
27
BM Sinfín
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
FC Barcelona Lassa
36
2.
Abanca Ademar León
31
3.
Naturhouse La Rioja
28
4.
Fraikin BM Granollers
21
5.
Globalcaja C. Encantada
21
6.
Fertiberia Puerto Sagunto
20
7.
Bada Huesca
17
8.
Helvetia Anaitasuna
17
9.
Ángel Ximénez Puente Genil
16
10.
Recoletas Atlético Valladol...
16
11.
Bidasoa Irún
15
12.
Villa de Aranda
12
13.
BM Guadalajara
12
14.
BM Sinfín
11
15.
Frigoríficos Morrazo Cangas
8
16.
BM Benidorm
7
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Prosetecnisa Zuazo
Dissabte 25.02.2017 - 17:00
Palau d'Esports
Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Super Amara Bera Bera
Dissabte 04.03.2017 - 18:00
San Sebastià
Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Aula Valladolid
Dissabte 11.03.2017 - 19:00
Palau d'Esports

Resultats DHF

Mecalia At. Guardés
23
-
18
BMC Mavi Nuevas Tecnologías
Helvetia BM Alcobendas
22
-
23
Base Villaverde
BM Porriño
19
-
25
Clínicas Rincón Málaga Costa del Sol
Bera Bera
25
-
15
Elche CF Mustang
Carobels CLEBA León
22
-
29
Aula Cultural
Prosetecnisa Zuazo
28
-
20
Canyamelar Valencia
RoCasa Gran Canaria Ace
22
-
20
KH-7 BM Granollers
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Bera Bera
28
2.
Mecalia At. Guardés
26
3.
RoCasa Gran Canaria Ace
24
4.
Prosetecnisa Zuazo
22
5.
Clínicas Rincón Málaga Co...
18
6.
BM Porriño
18
7.
Aula Cultural
17
8.
BMC Mavi Nuevas Tecnologías
13
9.
KH-7 BM Granollers
9
10.
Helvetia BM Alcobendas
9
11.
Elche CF Mustang
8
12.
Canyamelar Valencia
7
13.
Base Villaverde
6
14.
Carobels CLEBA León
5
Dades actualitzades per