fbpx

EHF EUROPEAN LEAGUE

EHF EL Logo EHF EHF FINALS MEN 2023

Propers partits Fraikin BMG

Lliga Plenitude ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Barça
Divendres 03.02.2023 - 20:05
Palau d'Esports
Retransmès per Esport3
PARTIT PATROCINAT PER
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Blendio Sinfín
26
-
29
CÍVITAS Balonmano Guadalajara
Bada Huesca
27
-
27
Frigoríficos Morrazo Cangas
Club Cisne
32
-
33
BM Logroño La Rioja
Ángel Ximénez - PG
36
-
35
Bidasoa Irún
Helvetia Anaitasuna
33
-
23
TM Benidorm
Fraikin BM Granollers
29
-
26
Recoletas Atlético Valladolid
ABANCA Ademar León
30
-
42
Barça
REBI Balonmano Cuenca
28
-
28
Bathco BM Torrelavega
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça
30
2.
Fraikin BM Granollers
26
3.
REBI Balonmano Cuenca
21
4.
ABANCA Ademar León
18
5.
Bathco BM Torrelavega
17
6.
BM Logroño La Rioja
16
7.
Bidasoa Irún
16
8.
Ángel Ximénez - PG
14
9.
Helvetia Anaitasuna
14
10.
TM Benidorm
13
11.
Recoletas Atlético Valladol...
13
12.
Bada Huesca
11
13.
Frigoríficos Morrazo Cangas
10
14.
CÍVITAS Balonmano Guadalaja...
8
15.
Club Cisne
7
16.
Blendio Sinfín
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
Super Amara Bera Bera
KH-7 BM. Granollers
Dissabte 04.02.2023 - 18:00
Sant Sebastià
DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
KH-7 BM. Granollers
Rocasa Gran Canaria
Dissabte 11.02.2023 - 20:00
Palau d'Esports
Retransmès per VOTV
DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
Zubileta Evolution Zuazo Barakaldo
KH-7 BM. Granollers
Divendres 17.02.2023 - 21:00
Barakaldo
Retransmès per Teledeporte
VOTV

Resultats DHF

Grafometal La Rioja
23
-
20
Gurpea Beti-Onak Azparren
KH-7 BM Granollers
21
-
14
Mecalia Atlético Guardés
Costa del Sol Málaga
23
-
25
Super Amara Bera Bera
Motive.co Gijón
24
-
21
Conservas Orbe Rubensa BM Porriño
Zubileta Evolution Barakaldo
28
-
28
RoCasa Gran Canaria
Atticgo BM Elche
27
-
24
Caja Rural Aula Valladolid
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
22
2.
RoCasa Gran Canaria
17
3.
Conservas Orbe Rubensa BM Po...
16
4.
Costa del Sol Málaga
15
5.
Atticgo BM Elche
14
6.
Motive.co Gijón
14
7.
Caja Rural Aula Valladolid
11
8.
Mecalia Atlético Guardés
9
9.
Gurpea Beti-Onak Azparren
9
10.
Zubileta Evolution Barakaldo
7
11.
KH-7 BM Granollers
7
12.
Grafometal La Rioja
3
Dades actualitzades per