Competición
Día
Local
Visitante
Lliga ASOBAL
Domingo 11.11.2018
Secin Group Alcobendas
Fraikin BM Granollers
Divisió d'Honor Femenina
Miércoles 07.11.2018
Super Amara Bera Bera
KH-7 BMG Femení
1a Estatal
Domingo 11.11.2018
BM Granollers B
Joventut Mataró
Lliga Catalana Sènior Masc.
Domingo 11.11.2018
BM Granollers C
H. Gavà
Lliga Cat. Sènior Femenina
Domingo 11.11.2018
BM Granollers Atlètic
H. Sant Vicenç B - Bar Mi Casa
Lliga Cat. Masters Fem.
Sábado 10.11.2018
Veteranes Sarrià
Veteranes BM. Granollers
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Sábado 10.11.2018
H. Esplugues Blau
Juvenil A
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Sábado 10.11.2018
Juvenil Sporting
CH Sant Esteve Sesrovires
Lliga Catalana Juvenil Fem.
Viernes 09.11.2018
Juvenil Femení
AEH Les Franqueses
Lliga Catalana Cadet Masc.
Sábado 10.11.2018
Sant Martí Voramar
Cadet A
Lliga Catalana Cadet Masc.
Sábado 10.11.2018
Cadet Sporting
H. Cardedeu Blanc
1a Catalana Cadet Masc
Sábado 10.11.2018
Cadet Atlètic
Molins de Q - CE Molins de Rei
Lliga Catalana Cadet Fem.
Sábado 10.11.2018
Cadet Femení
Avannubo BM. La Roca
Lliga Cat. Infantil Masc.
Sábado 10.11.2018
Barça Lassa B
Infantil A
2a Catalana Infantil Masculina
Sábado 10.11.2018
Infantil Atlètic
CH Salou
1a Cat. Infantil Masc.
Sábado 10.11.2018
Infantil Sporting
Esportiu Castelldefels
Lliga Catalana Infantil Fem.
Sábado 10.11.2018
AEH Les Franqueses
Infantil Femení
1a Catalana Infantil Fem.
Sábado 10.11.2018
H. Gavà B
Infantil Fem. Sporting
Camp Catalunya Aleví Exp.
Domingo 11.11.2018
H. Garbí de Palafrugell Tamariu
Aleví Àlex Viaña
Camp Catalunya Aleví Exp.
Sábado 10.11.2018
Aleví Jordi Nuñez
CH Sant Andreu
Camp Catalunya Aleví Exp.
Sábado 10.11.2018
H. Gavà Grana
Aleví Miquel Prat
Lliga Aleví Masculí CEVO
Sábado 10.11.2018
Aleví Josep M. Junqueras
PME Les Franqueses
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Sábado 10.11.2018
Benjamí Raul Campos
CH Sant Esteve
Lliga Catalana Cadet Fem.
Sábado 10.11.2018
Cadet Fem. Sporting
H. Sant Joan Despí
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Sábado 10.11.2018
HC Laietà Argentona
Benjamí Carlos Viver
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Sábado 10.11.2018
CH Palautordera Verd
Benjamí Resina
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Sábado 10.11.2018
Prebenjamí Eduard Barbany
PME Les Franqueses Verd
Camp Catalunya Aleví Exp.
Domingo 11.11.2018
AEH Les Franqueses
Aleví Femení Judith Vizuete
Lliga Benjamí Mixt CEVO
Sábado 10.11.2018
H. La Garriga
Benjamí Pep Blanchart
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Sábado 10.11.2018
Prebenjamí Joan Ribell
PME Les Franqueses Negre
Lliga Demanoenmano
Domingo 11.11.2018
Obra Social
Felmar CH Canovelles Groc

banner-festesoci2018-ESP