Competición
Local
Visitante
Día
Lugar
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Condes de Albarei Teucro
Mi 21.02.2018 - 20:30
Palau d'Esports de Granollers
Copa EHF
Wacker Thun
Fraikin BM Granollers
Do 25.02.2018 - 17:00
Thun (Suïssa)
Copa de la Reina
Mecalia Atl. Guardés
KH-7 BMG Femení
Mi 21.02.2018 - 21:00
A Guarda (Pontevedra)
Divisió d'Honor Femenina
Elche Mustang
KH-7 BMG Femení
Sa 24.02.2018 - 18:00
Elx
1a Estatal
H. Sant Quirze
BM Granollers B
Do 25.02.2018 - 12:30
Sant Quirze
Lliga Cat. Sènior Femenina
BM Granollers Atlètic
BM. La Roca B
Do 25.02.2018 - 12:30
Palau d'Esports
Lliga Cat. Masters Fem.
La Salle Montcada
Veteranes BM. Granollers
Do 25.02.2018 - 12:30
Montcada i Reixac
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Juvenil A
H. Sant Joan Despí
Sa 24.02.2018 - 20:00
Palau d'Esports
Lliga Catalana Juvenil Masc.
H. Sant Cugat
Juvenil Sporting
Sa 24.02.2018 - 17:30
Sant Cugat del Vallès
Lliga Catalana Juvenil Fem.
Juvenil Femení
H. Sant Quirze
Do 25.02.2018 - 10:30
Palau d'Esports
Lliga Catalana Cadet Masc.
BM. La Roca
Cadet A
Sa 24.02.2018 - 18:00
La Roca del Vallès
Lliga Catalana Cadet Masc.
CH Bordils Blanc
Cadet Sporting
Do 25.02.2018 - 13:00
Bordils
2a Catalana Cadet Masc.
CH Terrassa B
Cadet Atlètic
Sa 24.02.2018 - 16:00
Terrassa
Lliga Catalana Cadet Fem.
Cadet Femení
H. Sant Joan Despí
Sa 24.02.2018 - 09:45
Palau d'Esports
Lliga Cat. Infantil Masc.
Infantil A
Sant Martí Voramar
Sa 24.02.2018 - 17:00
Palau d'Esports
1a Cat. Infantil Masc.
Infantil Atlètic
EH Sant Vicenç - Bar Mi Casa
Sa 24.02.2018 - 13:00
Palau d'Esports
Lliga Cat. Infantil Masc.
Infantil Sporting
CE Molins de Rei-2015 Verd
Sa 24.02.2018 - 11:30
Palau d'Esports
1a Catalana Infantil Fem.
CH Vilanova del Camí
Infantil Femení
Sa 24.02.2018 - 13:00
Vilanova del Camí
Lliga Catalana Infantil Fem.
CH Ascó
Infantil Femení
Sa 24.02.2018 - 10:30
Ascó
Lliga Aleví Masculí CEVO
PME Les Franqueses Verd
Aleví Àlex Viaña
Do 25.02.2018 - 09:00
Les Franqueses del Vallès
Copa Catalana Aleví Masculí
H. Esplugues
Aleví Jordi Nuñez
Sa 24.02.2018 - 16:00
Esplugues
Camp Catalunya Aleví Exp.
BM. Barberà
Aleví Miquel Prat
Sa 24.02.2018 - 16:00
Barberà del Vallès
Lliga Aleví Masculí CEVO
CH Sant Esteve Blau
Aleví Josep M. Junqueras
Sa 24.02.2018 - 10:00
Sant Esteve de Palautordera
Lliga Benjamí Masculí CEVO
CH Palautordera
Benjamí Raul Campos
Sa 24.02.2018 - 09:40
Palautordera
1a Catalana Cadet Fem.
H. Palautordera Salicrú
Cadet Fem. Sporting
Sa 24.02.2018 - 13:20
Palautordera
Lliga Benjamí Masculí CEVO
PME Les Franqueses Verd
Benjamí Carlos Viver
Do 25.02.2018 - 09:00
Les Franqueses del Vallès
Lliga Benjamí Masculí CEVO
CH Palautordera
Benjamí Resina
Sa 24.02.2018 - 10:50
Palautordera
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
CH Palautordera Verd
Prebenjamí Eduard Barbany
Sa 24.02.2018 - 10:50
Palautordera
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
AEH Les Franqueses
Prebenjamí Pep Blanchart
Sa 24.02.2018 - 16:00
Les Franqueses del Vallès
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
HC Laietà Argentona
Prebenjamí Anna Pi
Sa 24.02.2018 - 13:00
Argentona
Lliga Benjamí Femení CEVO
CH Palautordera
Benjamí Femení Miriam González
Sa 24.02.2018 - 09:40
Palautordera
Camp Catalunya Aleví Exp.
Aleví Femení Judith Vizuete
Joventut La Llagosta
Sa 24.02.2018 - 18:30
Palau d'Esports
Descargar pdf

banner-gcup2018