Propers partits Fraikin BMG

Lliga ASOBAL
Liberbank Cuenca
Fraikin BM Granollers
Dissabte 20.04.2019 - 17:00
Cuenca
Retransmès per La Liga Sports TV
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Recoletas Atl. Valladolid
Divendres 26.04.2019 - 20:30
Palau d'Esports de Granollers
Lliga ASOBAL
Barça Lassa
Fraikin BM Granollers
Dimarts 07.05.2019 - 20:00
Palau Blaugrana
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Barça Lassa
35
-
26
Helvetia Anaitasuna
Bidasoa Irún
32
-
27
Ds Blendio BM Sinfín
Recoletas Atlético Valladol...
27
-
26
ABANCA Ademar León
Liberbank Cuenca
0
-
0
Fraikin BM Granollers
BM Benidorm
0
-
0
Quabit BM Guadalajara
Frigoríficos Morrazo Cangas
0
-
0
BM Logroño La Rioja
Bada Huesca
0
-
0
Ángel Ximénez - Avia PG
Secin Group Alcobendas
0
-
0
Condes de Albarei Teucro
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça Lassa
49
2.
Bidasoa Irún
36
3.
ABANCA Ademar León
32
4.
BM Logroño La Rioja
32
5.
Fraikin BM Granollers
32
6.
Liberbank Cuenca
29
7.
Bada Huesca
27
8.
Recoletas Atlético Valladol...
24
9.
BM Benidorm
23
10.
Ds Blendio BM Sinfín
22
11.
Helvetia Anaitasuna
20
12.
Quabit BM Guadalajara
18
13.
Ángel Ximénez - Avia PG
15
14.
Frigoríficos Morrazo Cangas
15
15.
Condes de Albarei Teucro
10
16.
Secin Group Alcobendas
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Copa de la Reina
Aula Alimentos de Valladolid
KH-7 BMG Femení
Divendres 26.04.2019 - 16:00
Barakaldo
Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Rincón Fertilidad Málaga
Dissabte 04.05.2019 - 16:30
Palau d'Esports de Granollers

Resultats DHF

Mecalia At. Guardés
20
-
26
RoCasa Gran Canaria Ace2
Rincón Fertilidad Málaga
36
-
18
Godoy Maceira BM Porriño
Helvetia BM Alcobendas
29
-
29
KH-7 BM Granollers
Super Amara Bera Bera
30
-
22
Elche CF Mustang
BM Castellón
12
-
26
BMC Liberbank Gijón
BM Morvedre
16
-
17
Aula Cultural
Prosetecnisa Zuazo
25
-
23
Canyamelar Valencia
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
RoCasa Gran Canaria Ace2
37
2.
Super Amara Bera Bera
35
3.
Elche CF Mustang
30
4.
BMC Liberbank Gijón
29
5.
Mecalia At. Guardés
29
6.
KH-7 BM Granollers
27
7.
Rincón Fertilidad Málaga
26
8.
Aula Cultural
26
9.
Prosetecnisa Zuazo
21
10.
Godoy Maceira BM Porriño
14
11.
Helvetia BM Alcobendas
11
12.
Canyamelar Valencia
9
13.
BM Morvedre
9
14.
BM Castellón
5
Dades actualitzades per